Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

29.05.2019 Finał Mistrzostw Katowic w piłce nożnej chłopców

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Herman Sz. III c 2. Sega R. (K) III c, 3. Śmiłowski M. I c, 4. Chruścicki K. IVb,
5. Kloc K. IV a, 6. Stachoń M II d, 7. Górka D. III b - bramkarz 8. Bernaś A. I c - bramkarz
9. Nizioł K. II d


GRUPA: ZSPM
, ZSTiO nr 2, II LO, ŚTZN

MECZE:

II LO - ZSTiO nr 2  0:

ZSPM - ŚTZN 1:1 
 Chruścicki             

ZSPM - ZSTiO nr 2 0:6 

II LO - ŚTZN 1:0 

ŚTZN  - ZSTiO nr 2 1:0

ZSPM - II LO 1:0 
Chruścicki             

 

WYNIKI:

1. ŚTZN
2. ZSTiO nr 2
3. ZSPM
4. II LO

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boiskach "Kolejarza" na ul. Alfreda na Józefowcu.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 10:30 przed wejściem na obiekt.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną i zgodę na zawody.

 

22.05.2019 Półfinały Mistrzostw Katowic w piłce nożnej chłopców

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Herman Sz. III c 2. Sega R. (K) III c, 3. Śmiłowski M. I c, 4. Chruścicki K. IVb,
5. Kloc K. IV a, 6. Stachoń M II d, 7. Górka D. III b - bramkarz 8. Bernaś A. I c - bramkarz
9. Ziarkowski F. III d


GRUPA: ZSPM
, VIII LO, ZSG

MECZE:

ZSG - VIII LO 0:(walkower)

ZSPM - VIII LO 6:0 
Sega 3x, Herman, Chruścicki 2x, 

ZSPM - ZSG 3:0 (walkower)

 

WYNIKI:

1. ZSPM - finał
2. VIII LO
3. ZSG

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boiskach "Słowian".

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 10:45 przed wejściem na obiekt.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną i zgodę na zawody.

 

29 III - 1 IV 2019 XI Edycja Międzyklasowego Turnieju w piłkę siatkową

FINAŁ - PONIEDZIAŁEK 1 IV 2019 - 12:30 - 16:00

 

II D - Śliwak (K), Trzeszczyński, Dykas, Stachoń, Cieślik, Guzy, Bartyzel
IV B -  Sobieraj (K), Gill, Sznur, Osika, Bogdański, Beczała
IV C - Wójcik (K), Lukas, Laskowski, Lipowski, Stasica, Stepaniak, Figat
III D - Zuber (K), Burczyk, Wolski, Błażejowski, Szumlakowski, Olek, Kruk

II d - IV b 2:0 [25:18 25:14]

IV c - III d 2:0 [25:22 25:14]

II d - III d 2:0 [25:23 25:15]

IV b - IV c 0:2 [13:15 15:25]

II d - IV c 2:0 [25:22 25:23]

IV b - III d 0:2 [0:25 0:25]

   WYNIKI:

   1 miejsce - klasa II D
   2 miejsce - klasa IV c
   3 miejsce - klasa III d
   4 miejsce - klasa IV b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA A - PIĄTEK 29 III - 9:50 - 12:30 (lekcja 3-5)

II D - Śliwak (K), Trzeszczyński, Dykas, Stachoń, Cieslik, Guzy, Bartyzel
IV B - Nowaczyk (K), Sobieraj,  Gill, Chruścicki, Sznur, Jaroszewski, Osika
I A - Bończyk (K), Cieplok, Cieplok, Wiatrowska, Kmita, Okuń, Urbanek
II C - Tylkowska (K), Put, Owczarczyk, Grass, Pucka, Kozłowski, Knapczyk

 

II d - I a 2:0 [15:4, 15:10]

IV b - II c 2:0 [15:4, 15:2]

II d - II c 2:0 [15:3, 15:5]

IV b - I a 2:0 [15:11, 15:5]

II c - I a 0:2 [13:15 6:15]

IV b - II d 1:2 [13:15 15:10 16:18]

Awans do finałów: KLASA II D i KLASA IV B

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

GRUPA B -  PIĄTEK 29 III - 12:45 - 15:00 (lekcja 6-8)


IV C - Wójcik (K), Lukas, Laskowski, Lipowski, Stasica, Stepaniak, Figat
III D - Zuber (K), Burczyk, Wolski, Błażejowski, Szumlakowski, Olek, Kruk
II B - Reichmann (K), Gajewski, Dynowski, Wodniok, Mazur, Antczak, Chowański
II A - Omorczyk (K), Różański, Wesołowski, Pszczoła, Federowicz, Rublewska, Obracaj

 

IV c - II b 2:0 [15:3 15:2]

III d - II b 2:0 [15:9 15:12]

IV c - III d 2:0 [15:11 15:10]

 

Awans do finałów: KLASA IV C i KLASA III D

 

  Informacje dodatkowe:

  - JEDNAKOWY KOLOR KOSZULEK (może zaszalejecie i nie będą to białe i czarne t-shirty?)
  - z każdej grupy awansują do finału po dwa zespoły 
  - ROZGRYWKI TRAKTUJEMY JAKO DODATKOWE LEKCE WF - PO/PRZED TURNIEJEM JESTEŚCIE
    ZOBLIGOWANI BYĆ NA LEKCJACH!!
  - lekceważenie i znieważanie przeciwnika skutkuje dyskwalifikacją całej drużyny!!!
  - SYSTEM ROZGRYWEK -> 2 SETY DO 15 PKT. Z PRZEWAGĄ (TIE-BREAK DO PKT 15)

 

12.03.2019 Finał Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Stasica M. IVc 2. Imieiński O. Ic 3. Kańczuga N. Ic 4. Kozłowski W. Id
5. Drzewiecki K. IVc 6. Dymek A. I d 7. Guzy M. Id 8. Kurzyca K. Id
9. Gromadzki K. Id 10. Majstrak P. Id


GRUPA: ZSPM,
I LO, VIII LO, ŚTZN

MECZE:

ZSPM - VIII LO 27:19 (14:11) 

I LO - ŚTZN 30:24 (17:15) 

ZSPM - I LO 28:30 !! (9:16) ???? 

VIII LO - ŚTZN 5:34 (2:17)

ZSPM - ŚTZN 20:42 (11:19)

VIII LO - I LO 32:22 (11:15)

 

WYNIKI:

1. I LO  
2. ŚTZN
3. ZSPM
4. VIII LO

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na małej hali SPODKA
Gramy 2 x 8 minut, 5 zawodników.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz. 08:15 na hali 
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgody na zawody.

 

07.03.2019 Finał Mistrzostw Katowic w piłce siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych.

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Nowaczyk D. IV b 2. Figat J. IV c 3. Stachoń M. II d 4. Brocki G. III a 5. Wójcik D. III c
6. Stepaniak O. III c 7. Szafraniec K. I c 8. Śliwak M. II d  II d 9. Sobieraj P. IV b


GRUPA: ZSPM,
IV LO, I LO, VIII LO

MECZE:

ZSPM - I LO 2:1 (20:25, 25:15, 15:11)
VIII LO - IV LO 2:0 (20:25, 23:25)

Mecz o 3 miejsce
I LO - VIII LO 2:0 (25:23, 27:25)

Mecz o 1 miejsce
IV LO - ZSPM 2:1 (25:21, 16:25 !!!!!!, 15:13)

 

MAMY SREBRO !! ZASŁUŻONE !!

Serdeczne gratulacje dla całej drużyny!! 

Udowodniliście wszystkim, że potraficie wygrać z każdym i wspiąć się na wyżyny !!
Naprawdę wiele nie brakło by na szyjach zawisł dzisiaj złoty medal.

 

WYNIKI FINAŁÓW MK W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

1. IV LO
2. ZSPM 
3. I LO
4. VIII LO

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na małej hali SPODKA. Gramy do dwóch wygranych setów.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:00 na sali.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgodę do udziału w zawodach.