Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów streetball_18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13.04.2018 Turniej koszykówki ulicznej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów streetball_18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu dzisiejszym, M. Stasica, M. Marciniuk, K. Drzewieczki i P. Jarczyk
wygrali Turniej Koszykówki Ulicznej w ramach Katowickiej Ligii Antysmogowej.

Turniej organizowało Stowarzyszeni BO Miasto i Katowicki AWF.

{gallery}streetball_18{/gallery}

28.03.2018 Turniej o Puchar Dyrektora ZSPM w piłce siatkowej

W Zespole Szkół Poligraficzno - Mechaniczny odbył się
Turniej o Puchar Dyrektora ZSPM w piłce siatkowej .

DRUŻYNY:
ZSPM, GIM 18 (SP 38), GIM 20 (SP 28), GIM 23 (SP 65)

RYWALIZACJA:

ZSPM - GIM 18  2:1 (21:25; 25:09; 15:07)
GIM 23 - GIM 20  0:2 (16:25, 19:25)
GIM 20 - ZSPM  0:2 (9:25, 15:25)
GIM 18 - GIM 23  2:0 (25:10, 25:7)
ZSPM - GIM 23  2:0 (25:16, 25:11)
GIM 20 - GIM 18  0:2 (10:25, 8:25)

KLASYFIKACJA:
I MIEJSCE: ZSPM
II MIEJSCE: GIM 18 (SP 38)
III MIEJSCE: GIM 20 (SP 28)
IV MIEJSCE: GIM 23 (SP 65) 

{ gallery }puchar_dyr_18{ /gallery }

20.03.2018 Turniej szachowy

W Zespole Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza odbył się Turniej Szachowy.
Zespół Szkół Poligraficzno - Mechaniczny reprezentowały dwie drużyny.

Drużyna I - Konieczny J. IV c, Żebrowski J. I d, Piątek K. II c
Drużyna II - Kotowicz P. IV c, Magiera J., IV c, Nowak M. III c

Miejsca:
Drużyna I - 7-8 / 26
Drużyna II - 10-12 / 26

Indywidualnie:
Konieczny J. - 4 wygrane/6 - 10 - 22m./70 zawodników
Żebrowski J. - 3 wygrane, 1 remis/6 -  23 - 27m./70 zawodików

09.03.2018 Mistrzostwa Katowic w narciarstwie alpejskim

O 6:50 zapalona grupa narciarzy udała się autokarem do ośrodka narciarskiego Zwardoń "Mały Rachowiec"
w celu sprawdzenia swoich umiejętności narciarskich na dobrze przygotowanym slalomie gigancie.
Poligrafa pod opieką pana Jacka Jabłońskiego reprezentowało czterech chłopaków:
Wyrobek Sz. z klasy III c, Barchański D. z klasy IV c, Anderko M. z klasy IIII b..
oraz Spiszak M. z klasy I d.
Ze względu na duże zainteresowanie uczniów z wszystkich typów szkól (SP, GIM i ponadgimnazjalna) 
- około 140 zawodników - zawody polegały na uzyskaniu najlepszego czasu w jednym przejeździe.
Starty rozplanowane były na odpowiednie godziny, w międzyczasie można było
doskonalić swoje umiejętności na dobrze przygotowanej trasie wzdłuż slalomu.

Cali i zdrowi dotarliśmy do Katowic około godziny 19.00
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach w przyszłym roku !!


Koszt wyniósł: 35 zł (przejazd, wyciągi, start, ubezpieczenie, przekąska)
Przejazd autobusem (zbiórka o godz 6.45 na parkingu przy Bazylice Franciszkanów)
KASKI OBOWIĄZKOWE!!

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA CHŁOPCÓW
W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH:

1. Wyrobek Sz.  III c - 11/40 - 00:48'99
2. Barchański D.  IV c - 28/40 - 00:58' 47
3. Anderko M. IV b  - 32/40 - 01:00'10
4. Spiszak M. I d -  - 25/40 - 00:58'10

   OPIEKUN:
  p. Jacek Jabłoński

 KLASYFIKACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH:

1.
2.
3.
8.
11.

III LO - 02:09'41
II LO  - 02:10'44 
TL       - 02:19'70
ZSPM - 02:41'26
V LO  - 03:33' 92

07.03.2018 Finały Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Stasica M. IIIc  2. Marciniuk M. IVd  3. Drzewiecki K. IIIc 4. Jarczyk P. IIIc  5. Słodczyk Sz. IVa
6. 
Kleinert P. IVb  7. Jaros M. IVa  8. Dymek A. I d 9. Guzy M. Id  10. Śliwak M. Id 11. Michalski F. IIIa 


GRUPA: 
I LO, ZSPM, II LO, ŚTZN


MECZE:

                      II LO - I LO 42:46 (-:-)                   

 ŚTZN - ZSPM 23:25 (-:-)

I LO -  ŚTZN  41:16 (-:-)

ZSPM - II LO 19:39 (-:-)

ZSPM - I LO  14:42 (-:-)

II LO
 - ŚTZN 
39:13 (-:-)

WYNIKI:

1. I LO - MISTRZ KATOWIC 
2. II LO - WICEMISTRZ KATOWIC 
3. ZSPM - TRZECIE MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KATOWIC
4. ŚTZN

MIEJSCE:  Mecze rozgrywane na hali MOS ul. Paderewskiego 42 A
Gramy 2 x 10 minut, 5 zawodników.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:30 na MOS. 
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgody na zawody.