Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

15 - 17.06.2016 VII Edycja wewnątrzszkolnego turnieju w piłkę nożną

        Regulamin Turnieju:
        Klasa zgłaszająca się do turnieju dostarcza listę uczestników z max. 6 zawodnikami z zaznaczonym "C".
        Gramy 4 zawodnikami (3 w polu + bramkarz).
        System rozgrywek: każdy z każdym, 2 x 10 minut bez zatrzymywania czasu gry.
        Proszę każdą z drużyn o jednakowy kolor koszulek.

        GRUPA I:
        III c, I c, II a, II b

       
III c - I c 2:0 (Jeziorański x 2)
        II a - II b 6:2 (Jaros x 4, Słodczyk x 2 -  Kupka, Dylewski)
        III c - II a 2:3 (Nowakowski x 2 - Słodczyk, Czubacki x 2)
        I c - II b 3:1 (Figat x 2, Jutrzonka - Kupka)
        III c - II b 3:2 (Kłyż, Jeziorański, Kowalczyk - Zbylut , Dylewski)
        I c - II a 0:3 ( - : Czubacki, Kurpiński, Słodczyk)

        GRUPA II:
        III b, II d, I b

        
III b - II d 4:7 (Dombek, Czarnuch x 2, Pilch - Pochopień, Glinka x 2, Wolski, Hryciuk, Koryciak)
        III b - I b 2:4 (Dombek, Sobierajski - Osika, Gill, Sobieraj, Chruścicki)
        II d - I b 1:2 (Hryciuk - Osika, Sobieraj)

        WYNIKI GRUPA I:
        1. II a - 9 pkt
        2. III c - 6 pkt
        3. I c - 3 pkt
        4. II b - 0 pkt


        WYNIKI GRUPA II: 
        1.
I b - 6 pkt
        2. II d - 3 pkt
        3.
III b - 0 pkt
        

        FINAŁ - PONIEDZIAŁEK - GODZ: 9:00 (w razie niepogody wtorek 9:00)

        II d - nie stawiła się na turniej (walkower)
       
III c - I b 3:8 (Jeziorański x 3 - Nowaczyk x 2, Osika x 3, Sobieraj x 2, Gill)
        
I b - II a 3:4 (Osika x 3, Sobieraj - Hajok x 2, Jaros, Słodczyk )
        III c
 - II a 6:1 (Słodczyk x 3, Hajok x 2, Jaros - Jeziorański)
    

        KRÓLEM STRZELCÓW ZOSTAŁ OSIKA M. z klasy Ib (5 bramek)

        1 miejsce - II a

        2 miejsce - I b

        3 miejsce - III c

 

                   

31.05.2016 Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej chłopców

   SKŁAD:
   PARA I - Piszczek A. IV c - Galoch J. IV b 
   PARA II - Sobieraj P. I b - Nowaczyk D. I b

  MECZE:
   ZSPM I - XV LO 11:15 (przegrali prowadząc 11:6)
   ZSPM II - II LO 11:15
   ZSPM I - II LO 12:15
   ZSPM II - VIII LO 09:15

  WYNIKI:
   Drużynowo - miejsca 15-17

  MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boisku Gimnazjum nr 13 w Ka-cach Szopienicach ul. Brynicy 7.
   Zbiórka o godzinie 8:25. Weryfikacja o godz 8:30.
   Uczestników obowiązuje aktualna legitymacja szkolna i zgoda rodziców do udziału w zawodach.

                                                             

30.05.2016 Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej dziewcząt

   SKŁAD:
   PARA I - Ciesielska L. II b - Lorenc K. II b
   PARA II - Przybyła A. III b - Bogdańska N. III b

  MECZE:
   ZSPM I - X LO 9:15
   ZSPM II - SMS 10:15
   ZSPM I - SMS 12:15
   ZSPM II - II LO 06:15

  WYNIKI:
   Drużynowo - miejsca 9-11

  MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boisku Gimnazjum nr 13 w Ka-cach Szopienicach ul. Brynicy 7.
   Zbiórka o godzinie 8:25. Weryfikacja o godz 8:30.
   Uczestników obowiązuje aktualna legitymacja szkolna i zgoda rodziców do udziału w zawodach.

                                                             

18.04.2016 Sparing w koszykówkę

 


W dniu dzisiejszym odbył się sparing z ZSTiO nr 3 (Abramowski).
 
Chłopcy rozegrali 4 kwarty po 8 minut.
 
W sparingu wzięli udział:
Stasica M Ic, Marciniuk M Ic, Wolski P. Ic, Dombek P. IIIb,
Pilch M. IIIb,Jaros M. IIa, Słodczyk Sz. IIa,
 
 
ZSPM - ZSTiO nr 3   45:38

13.04 - 19.04.2016 VIII Edycja Międzyklasowego Turnieju w piłkę siatkową

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK IX EDYCJI TURNIEJU MIĘDZYKLASOWEGO W PS

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MECZ NAUCZYCIELE - ZWYCIĘZCY IX EDYCJI TURNIEJU W SIATKÓWKĘ 
CZWARTEK - 21.04.2016 - 9:50 (lekcja 3 i 4)

Skład nauczycieli: 
p. Matyka, p. Jabłońska, p. Micińska
p. Matyka, p. Jabłoński, p. Guga

NAUCZYCIELE - II D 2:1 (25:20; 23:25; 25:20)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PÓŁFINAŁ I FINAŁ - ŚRODA - 20.04.2016 - GODZ 11:30 - 13:30

1 mecz: IV B - III C 2:0 [25:21; 25:16]
2 mecz: II D - IV A 2:1 [22:15; 25:20; 15:6]
3 mecz: III C - IV A 2:1 [18:25; 25:12; 15:11]
4 mecz: IV B - II D 0:2 [ 20:25; 26:28]

1 miejsce - II D
2 miejsce - IV B
3 miejsce - III C
4 miejsce - IV A

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GRUPA D - WTOREK - 19.04.2016 -  8:00 - 9:40


1 MIEJSCE GR. A - IV B 
(Ignatowicz(C), Zdyb, Wróbel, Jasek, Brzozowski, Harbuz, Burda)
2 MIEJSCE GR. B - IV A 
(Pietyra (C), Węgrzyński, Dutkiewicz, Górecki, Majcher, Pipczyński, Biały)
2 MIEJSCE GR. C - III B 
(Bogdańska(C), Przybyła, Szymkowiak, Sobierajski, Dombek P., Ferenz, Kuschka, Czarnuch)

III B - IV A 0:2 [12:15; 11:15]
IV A - IV B 0:2 [11:15; 4:15]
III B - IV B 0:2 [11:15; 11:15]



GRUPA E - WTOREK - 19.04.2016 - 12:30 - 14:20

2 MIEJSCE GR. A - II D
(Gruca, Glinka, Marciniuk (C), Pochopień, Salzman, Wolski, Król, Bechała, Zacny)
1 MIEJSCE GR. B - III C
(Miklewicz, Nowakowski, Giemsa (C), Kłyż, Jeziorański, Borowska, Włodarczyk)
1 MIEJSCE GR. C - I B
(Beczała, Nowaczyk, Osika, Sobieraj (C), Bogdański, Chruścicki, Walter, Olearczyk)

II D - III C 2:1 [15:6; 16:18; 15:11]
III C - I B 2:0 [15:9; 15:12]
II D - I B 2:1 [15:9; 13:15; 15:7]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA A - ŚRODA - 13 IV - GODZINA: 11:45-14:20

IV B  - 1 miejsce
(Ignatowicz [C], Zdyb, Wróbel, Jasek, Brzozowski, Harbuz, Burda)
III A  - 3 miejsce
(Szczeciński [C], Szot, Kryczka, Cierpka, Brzeziński, Rogalski, Sulik, Głos)
II D - 2 miejsce
(Gruca, Glinka [C], Marciniuk , Pochopień, Salzman, Wolski, Król, Zacny)
I C - 4 miejsce
(Stasica[C], Figat, Lipowski, Stepaniak, Świder, Wójcik, Giemsa, Lukas)

III A - II D 0:2 [11:15; 9:15]
I C - IV B 0:2 [8:15; 3:15]
III A - IV B 0:2 [20:22; 10:15]
II D - I C 2:0 [15:8; 15:9]
II D - IV B 1:2 [2:15; 15:10; 9:15]
III A - I C 0:2 [11:15; 11:15]



GRUPA B - CZWARTEK - 14 IV - GODZINA: 09:50-12:30

IV A - 2 miejsce
(Pietyra C, Węgrzyński, Dutkiewicz, Górecki, Majcher, Pipczyński, Biały)
III C - 1 miejsce
(Miklewicz, Nowakowski, Giemsa C, Kłyż, Jeziorański, Borowska, Włodarczyk)
II A - 3 miejsce
(Słodczyk C, Jurczyk, Turski, Kurpiński, Jaros, Czubacki, Hajok, Pietrucha)
II C - 4 miejsce
(Konieczny C, Borowski, Barchański, Jarczyk, Kusiorowski, Pawłowski, Wajs )

II C - II A 0:2 [7:15; 9:15]
IV A - III C 0:2 [10:15; 12:15]
II C - III C 0:2 [12:15; 8:15]
II A - IV A 0:2 ]11:15; 13:15]
II C - IV A 1:2 [17:15; 12:15; 8:15]
II A - III C 1:2 [13:15; 15:10; 7:15]



GRUPA C - PIĄTEK - 15 IV - GODZINA: 9:50-12:30

IV C - 3 miejsce
(p. Jarecka, Galoch C, Piszczek, Niesporek, Wolny, Granek, Gonera, Kukuczka)
III B - 2 miejsce
(BogdańskaC, Przybyła, Szymkowiak, Sobierajski, Dombek P., Ferenz, Kuschka, Czarnuch)
II B - 4 miejsce
(CiesielskaC, Kleser, Łaziński, Turniak, Łasek, Malik, Radziszewski, Lorenc)
I B - 1 miejsce
(Beczała, Nowaczyk, Osika, SobierajC, Bogdański, Chruścicki, Walter, Olearczyk)

II B - I B 1:2 [9:15; 15:10; 8:15]
III B - IV C 1:2 [14:16; 20:18; 10:15]
II B - IV C 0:2 [11:15; 10:15]
I B - III B 1:2 [13:15; 15:10; 9:15]
II B - III B 0:2 [11:15; 7:15]
I B - IV C 2:0 [15:10; 15:8]