Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

26.05.2015 Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej chłopców

   SKŁAD:
   PARA I  Glinka P. I d & Gruca P. I d
   PARA II Szczeciński P. II a & Salzman B. II a

   MECZE:
   ZSPM I - mecz ...
   ZSPM II - mecz ...
   ZSPM I - mecz ...
   ZSPM II - mecz ...

   WYNIKI:
   Drużynowo - miejsca ...

   MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boisku Gimnazjum nr 13 w Ka-cach Szopienicach ul. Brynicy 7.
   Zbiórka o godzinie 8:25. Weryfikacja o godz 8:30.
   Uczestników obowiązuje aktualna legitymacja szkolna i zgoda rodziców do udziału w zawodach.

25.05.2015 Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej dziewcząt

   SKŁAD:
   PARA I - Ciesielska L. I b - Borowska A. II c
   PARA II - Przybyła A. II b - Kuschka K. II b

  MECZE:
   ZSPM I - ZSE 21:5
   ZSPM II - X LO 21:3
   ZSPM I - XV LO 14:16 !! :/
   ZSPM II - VII LO 17:19 !! :/

  WYNIKI:
   Drużynowo - miejsca ...

  MIEJSCE: Mecze rozgrywane na boisku Gimnazjum nr 13 w Ka-cach Szopienicach ul. Brynicy 7.
   Zbiórka o godzinie 8:25. Weryfikacja o godz 8:30.
   Uczestników obowiązuje aktualna legitymacja szkolna i zgoda rodziców do udziału w zawodach.

                                                               

22.04.2015 Mistrzostwa Katowic w pływaniu dziewcząt i chłopców

W klasyfikacji generalnej NASZA SZKOŁA zajęła miejsce 8 wśród chłopców (na 16 szkół) - 78 pkt.
oraz miejsce 16 wśród dziewcząt (na 16 szkół) - 11 pkt.

Chłopcy wystartowali w konkurencjach indywidualnych (50m. stylem dowolnym, grzbietem, klasykiem,
oraz 100 m. stylem zmiennym), a poza tym w obu sztafetch (4 x 50 m. st. dowolnym i 4 x 50 m. st. zmiennym).

Dziewczyny wzięły udział w rywalizacji indywidualnej (50 m. stylem dowolnym i 100 m. st. zmiennym)

SKŁAD CHŁOPCÓW & DZIEWCZĄT:

KONKURENCJE INDYWIDUALNE
CHŁOPCY
1. Marciuniuk M. (100 m. zmiennym) CZAS: 01:36,65' - 16 p.,4/9m 
2. Kubik K. (100 m. zmiennym) CZAS: 01:41,32' - 15 p., 5/9 msc
3. Jurczyk P. (kraul) CZAS: 00:38,42' - 1 p., 31/44 msc
4. Bińczak W. (kraul) CZAS: 00:38,56' - 1 p.,32/44 msc
5. Poloczek D. (kraul) CZAS: 00:39,23' - 1 p., 32/44 msc
6. Świadek D. (kraul) CZAS: 00:40,61' - 1 p., 35/44 msc
7. Kondziołka A. (kraul) CZAS: 00:42,96' - 1 p., 40/44 msc
8. Jagodziński M. (grzbiet) CZAS: 00:36,52' - 13 p., 7/21 msc
9. Pochopień M. (klasyk) CZAS: 00:49,70' - 3 p., 17/20 msc
10. Czubacki I. (klasyk) CZAS: 00:50,43' - 2 p., 18/20 msc
4 x 50 m.
STYLEM ZMIENNYM
1. Jagodziński M. (grzbiet)
2. Pochopień M. (klasyk)
3. Kubik K. (motyl)
4. Marciniuk M. (kraul)
CZAS: 2 min 36'39 10/11 - 10 pkt.
4 x 50 m.
STYLEM DOWOLNYM
1. Świadek D.
2. Jurczyk P.
3. Poloczek D.
4. Bińczak W.
CZAS: 2 min 48'15 6/7 - 14 pkt.
KONKURENCJE INDYWIDUALNE
DZIEWCZYNY
1. Borowska A. (50 m. st. dowolnym) CZAS: 00:50,53' - 1 p., 28/32 msc
2. Kuschka K. (50 m. st. dowolnym) CZAS: 00:52,83' - 1 p., 29/32 msc
3. Ciesielska L. (100 m. st. zmiennym) CZAS: 01:51,45' - 9 p., 11/13 msc

16.04.2015 VII Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar im. S. Mastalerza

 

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1.Czarnuch J. II b, 2. Gabzdyl R. III a 3. Górecki M. III a 4. Wolny R. III b 5. Pochopień M. I d
6. Kurpiński F. I a 7. Pipczyński III a


GRUPA:
Wojkowice, ZSPM, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Kromieryż Czechy

MECZE:
Kromieryż - Piekary
Siemianowice - Katowice 0:0
Wojkowice - Piekary
Kromieryż - Siemianowice
Wojkowice - Katowice 5:1  (dla ZSPM: Górecki)
Siemianowice - Piekary
Wojkowice - Kromieryż
Katowice - Piekary 2:1 (dla ZSPM: Pipczyński 2x)
Wojkowice - Siemianowice
Kromieryż - Katowice 3:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Kromieryż
2. Wojkowice
3. Siemianowice Śląskie
4. ZSPM Katowice 
5. Piekary Śląskie

13.04 - 16.04 Baraże i FINAŁY VII Edycji Międzyklasowego Turnieju w piłkę siatkową


BARAŻE I FINAŁY
 
GRUPA D - BARAŻ
13.04.2015   PONIEDZIAŁEK
9:45 - 11:45
       GRUPA E - FINAŁ
16.04.2015   CZWARTEK
09:45 - 12:30

II c
Kłyż D., Gemza M.,
Jeziorański M., Miklewicz B.,
Nowakowski P.,
Borowska A., Włodarczyk P.
I C
Konieczny J.,
Matoga K.,
Olszowski P., Sapek M.,
Bińczak W., Jarczyk P.,
II A
Salzman B., Wolski P.,
Brzeziński K., Kryczka M.,
Rogalski K., Szczeciński P.,
Szot S., Jędrysek M.


 

 

 

III B
Jasek P., Zdyb P., Ignatowicz J.
Brzozowski P., Burda R. 

Harbuz A., Mazurek M.
IV C
Wachała P., Wycik K.,Halama R.,
Kukulski R.,
Kamiński K.
Pacholec B., Gieszka M.,
IV A

Gepfert A., Trzcionka A.,
Zbierski A., Biela K., Myszor D.,
Niesyto M., Dobrocki M.,
II c
Kłyż D., Gemza M.,
Jeziorański M., Miklewicz B.,
Nowakowski P., Włodarczyk P.


awans do finału z 1 miejsca
   
     

II c - I c 2:1 [8:15; 15:10; 15:12]
II a - I c 2:1 [14:16; 15:7; 15:8]
II c - II a 2:1 [15:8; 8:15; 15:12]




 

III b - IV c 2:0 [15:5; 15:8]
IV a - II c 2:1 [15:12; 13:15; 15:11]
IV c - II c 1:2 [15:10; 8:15; 7:15]
IV a - III b 2:0 [15:6; 15:8]
III b - II c 2:0 [15:3; 15:3]
IV c - IV a
1:2 [4:15; 15:6; 9:15]