Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WYDARZENIA W LISTOPADZIE 2012

 21.11.2012 Mistrzostwa Katowic w piłce siatkowej chłopców.

SKŁAD:
1. Myszor D. IIa, 2. Kmita D. IIIc, 3. Jaworski P. IIIc, 4. Chodzicki Ł. IIIc, 5. Biela K. IIa, 6.Witos D. IIIb
7. Kuba Ic 8. uczen z kl Ib - rozegranie 9. uczen z kl Ib - libero

Dzięki wspaniałej postawie naszych siatkarzy podczas eliminacji Mistrzostw Katowice zajęliśmy 1 miejsce na 4 zespoły.
Uzyskalismy tym samym awans do kolejnego etapu Mistrzostw Katowic.

GRUPA: ZSPM, ZSG, ZSnr7 im.Mastalerza , ZSnr1 im.Ziętka

MECZE:
ZSPM - ZS nr 1 2:0 [25:10;25:20]
ZS nr 7 - ZSG 2:0 [25:21; 25:20]
ZSPM - ZSG 2:0 [25:20; 25:11]
ZS nr 7 - ZS nr 1 0:2 [13:25; 16:25]
ZSG - ZS nr 1 2:1 [16:25; 25:20; 15:13]
ZSPM - ZS nr 7 2:0 [25:15;25:11]

WYNIKI:
1. ZSPM [awans]
2. ZS nr 1
2. ZS nr 7
4. ZSG

MIEJSCE:  Sala gimnastyczna w Zespole Szkół Poligraficzno - Mechanicznych

ZBIÓRKA: Godz.9.00

 


19.11.2012 Mistrzostwa Katowic w piłce ręcznej chłopców.

SKŁAD:
1. Myszor D. IIa 2. Kmita D. IIIc 3. Jaworski P. IIIc 4.Biela K. IIa, 5.Kańtor M. IIId 6.Kamiński K. IIc
7.Zbierski A. IIa 8.Kamil W.IIc 9.Antonik P. IIIc,

Wspaniała postawa naszych piłkarzy ręcznych podczas eliminacji Mistrzostw Katowice.. niestety.. nie wiele dała :(
Cały mecz wypatrzył sędzia (tutaj określenie SĘDZIA KALOSZ - to właściwe podsumowanie).
Rozgoryczeni chłopcy zajęli drugie miejsce w grupie i tym samym nie uzyskali awansu do kolejnego etapu Mistrzostw Katowic.

GRUPA: ZSPM, ZSB, X LO (Paderewski)

MECZE:
ZSPM - ZSB
X LO - ZSB
X LO- ZSPM

WYNIKI:
1. X LO [awans]
2. ZSPM
3. ZSB

MIEJSCE:  Boisko sportowe w X LO

ZBIÓRKA: Godz.9.00 przed szkołą X LO

 


06.11.2012 Mistrzostwa Katowic w koszykówce chłopców

SKŁAD:
1. Brzuska Konrad IIc 2. Jaworski Piotr IIIc 3. Walczewski Jakub IIc 4. Wąchała Przemysław IIc 5. Wilk Krzysztof Ia
6. Świerk Kamil IIa 7. Kaizik Mateusz IIIc 8. Płachta Mateusz IIa 9. Woznica Robert IIa

GRUPA:ZSPM, ZSB, X LO (Paderewski)

MECZE:
ZSPM - ZSB 37:30
X LO - ZSB
X LO - ZSPM 52:25

WYNIKI:
1. X LO [awans]
2. ZSPM
3. ZSB

MIEJSCE: Sala gimnastyczna w Szkole Policji w Katowicach Piotrowicach

ZBIÓRKA: godz.9.00

WYDARZENIA W PAŹDZIERNIKU 2012


10.10.2012 Mistrzostwa Katowic w piłce nożnej chłopców.


SKŁAD: 1. Koza K., 2. Zagdański B., 3. Wolny R., 4. Piszczek A., 5. Pipczyński Ł., 6. Górecki M. 7. Majcher A.,
8. Kowali M., 9. Wycik K., 10. Ulfig S., 11. Kańtor M., 12. Niesyto M., 13. Mazur M.,
14. Wydrak K. - bramkarz, 15. Myszor D. - bramkarz

Dzięki wspaniałej postawie naszych piłkarzy nożnych na Mistrzostwach Katowice zajęliśmy 2 miejsce na 4 zespoły.
Niestety do awansu zabrakło wygranej z reprezentacją Zespołu Szkół Budowlanych (mistrzem Katowic z zeszłego roku).

GRUPA: ZSPM, ZSB, ? , ?

WYNIKI:
1. ZSB [awans]
2. ZSPM
3. ??
4. ??




03.10.2012 Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych.
 

SKŁAD:
CHŁOPCY: Mazur M., Wycik K., Kamiński K., Szczepański M., Kaizik M., Kukuczka T.
DZIEWCZYNY: Malcherczyk B., Trzcionka A., Machońska G., Sitek A., Gepfert A., Pierzchała P.  

ELIMINACJE WEWNĄTRZSZKOLNE:
DZIEWCZYNY:
1. Jędrzejewska P. III c -
2. Machońska G. III c -
3. Gepfert A. II a -
4. Trzcionka A. II a -
5. Malcherczyk B. -
6. Sitek A. II a -
7. Sitek S. II a -
8. Pierzchała P. I a -

 

CHŁOPCY:
1. Mazur M. II b - 2:37 min.
2. Wycik K. II c - 2:45 min.
3. Kamiński K. II c - 2:47 min.
4. Wróbel Sz. I b - 2:51 min.
5. Kukuczka T. I c - 2:44 min.
6. Sikora Al. I b - 2:54 min.
7. Szczepański M. III d - 2:35 min.
8. Kaizik M. - 2:41 min.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
DZIEWCZYNY: 12 miejsce / 18 szkół
CHŁOPCY: 6 miejsce / 20 szkół

MIEJSCE:  Dolina 3ch Stawów
ZBIÓRKA: Godzina 11:45 na parkingu na Dolinie 3ch Stawów (koło Praktikera)