Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

WYDARZENIA W CZERWCU 2011

 

18 - 26.06.2011 - Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet.



Organizujemy wyjście na Mistrzostwa Europy w koszykówkę kobiet.

ZAPISY NA PONIEDZIAŁKOWE WYJŚCIE U PANI DZIURY DO PIĄTKU!!
TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PIĄTKU. JEST JUŻ 15 CHĘTNYCH.

I. Dnia 16 VI 2011 (czwartek, godz 9:30 - pod kasami SPODKA)
- Pokazy koszykarskie - opiekun pan Guga


Techniki wsadów, freestyle, dryblingi, mecze pokazowe, występy cheerleaderek, pokazy akrobatyczne oraz
obecność na imprezie reprezentantek Polski w koszykówce, a także występ Piotra Kupichy.

II. Dnia 20 VI 2011 (poniedziałek, godz 12:00 - pod kasami SPODKA)
- Rozgrywki koszykarskie - opiekun pani Dziura


Godz. 12.30 - Drużyna z kwalifikacji - Czarnogóra (grupa C)
Godz. 15.00 - Chorwacja - Łotwa (grupa D)
Godz. 18.00 - Polska - Hiszpania (grupa C)
Godz. 20.30 - Grecja - Francja (grupa D)

Grupa Poniedziałkowa
1. JURKIEWICZ T.
2. KAIZIK M.
3. ANTONIK P.
4. GRABIEC P.
5. SZULC A.
6. MAJKA D.
7. HAŁASEK B.
8. SŁOWIŃSKA P.
9. DUDZIŃSKA D.
10. WIŚNIEWSKI P.
11. RZYCHOŃ D.
12. WIDUCH Ł.
13. WIDUCH W.
14. GRABIEC P.
15. TURSKI R.
16. WAJDA R.
17. MAZUREK A.
18. MAZUREK P.

 

1 - 6 czerwca 2011 - III Edycja wewnątrzszkolnego Turnieju w piłkę nożną.

Regulamin Turnieju.
Turniej rozpoczynamy po DNIU SPORTU, około godziny 11:00
Zespół składa się z 6 zawodników, na boisku gra trzech piłkarzy + bramkarz.
System rozgrywek: w grupach, każdy z każdym, 1 x 15 minut bez zatrzymywania czasu gry.


PONIEDZIAŁEK 6 VI 2011 - godz. 10:50
FINAŁ
  KLASY   MECZE
(ZWYC./REMIS / PORAZ.)  
 BRAMKI
(ZDOB./STRA.)  
III A
III D

I D
II D
2 : 1 : 0
2 : 0 : 1

1 : 1 : 1
0 : 0 : 3
14 : 12
24 : 6

13 : 22
13 : 24
WYNIKI
II D - III D 2:9 (2:3)
Bogdański, Szymański - Mazurek A.x 3, Lipski x 2, Wajda x 3, Biliński
III A - I D 4:4 (2:1)
Małolepszy, Dziedzic x 3 - Kowalik x 4
II D - I D 6:9 (4:2)
Majczak x 4, Liersz, Szymański - Rusinek x 2, Pyrchała x 4, Kowalik x 3
III D - III A 3:4 (2:2)
Mazurek A. x 2, Lipski - Dziedzic x 3, Kocur
II D - III A 5:6 (2:2)
Liersz x 4, Małolepszy - samobój - Kocur x 4, Dziedzic x 2
III D - I D 12:0 (6:0)
Lipski x 6, Wajda x 3, Mazurek A. x 2, Biliński - ---------

 


GRUPA "A"

ŚRODA 1 VI 2011 - godz. 11:00
GRUPA "A"
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 BRAMKI
(ZDOB./STRA.)  
III D
III A
II C
I B
3 : 0
2 : 1
1 : 2
0 : 3
17 : 3
12 : 8
6 : 13
5 : 16
WYNIKI
II C - III D 0:6
--------- - Lipski x 2, Mazurek A. x 3; Biliński
III A - I B 6:1
Dziedzic x 3, Kocur x 3 - Lesiak
II C - I B 3:2
Mroskowiak x 2, Popowniak - Pałasz S, Stępień [samobój]
III D - III A 4:1
Lipski x 2, Mazurek A, Wajda R. - Małolepszy
II C - III A 3:5
Mroskowiak x 2, Witek - Dziedzic, Kocur x 4
III D - I B 8:2
Lipski x 4, Mazurek A x 2, Wajda, Biliński - Witos x 2

 


GRUPA "B"

PIĄTEK 3 VI 2011 - godz. 8:00
GRUPA "B"
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 BRAMKI
(ZDOB./STRA.)  
II D
I D
I C
IV B
3 : 0
2 : 1

1 : 2
0 : 3
16 : 3
7 : 9

9 : 6
6 : 16
WYNIKI
I D - II D 0:4
--------- - Liersz x 2, Majczak x 2
I C - I D 3:4
Antonik, Kmita x 2 - Pyrchała x 2, Kowalik x 2
I C - IV B 3:1
Antonik x 2, Bednarz - Gwózdz M.
I C - II D 1:4
Kmita - Liersz x 2, Bogdański x 2
IV B - I D 3:5
Drzewiecki x 3 - Kowalik x 2, Kańtor, Szczepański, Pyrchał
IV B - II D 2:8
Olszewski x 2 - Majczak x 4, Liersz x 2, Bogdański, Szymański

 


 


KLASY UCZESTNICZĄCE W TURNIEJU MIĘDZYKLASOWYM W PIŁKĘ NOŻNĄ

KLASA
I C
KLASA
III D
KLASA
II D
KLASA
III A
KLASA
II C
KLASA
IV B
KLASA
I B
KLASA
I D
Antonik[K]
Bednarz
Jaworski
Kmita
Woszczyk
Rutkowski
Chodzicki
Mazurek A.    
Mazurek
Lipski P. [K]
Wajda
Kostrzewa
Bilinski

Liersz [K]
Bogdanski
Wilsz
Majczak
Szymanski
Kowalik

Kocur [K]
Dziedzic
Wyciślik
Małolepszy [K]
Garbowski


Stępień
Mroskowiak[K]
Popowniak
Witek
Chycko
Kozioł

Drzewiecki K.
Gwozdz M.
Colik K. [K]
Paczyński R.
Olszewski K.
Kastelik M.

Lesiak [K]
Witos
Lempka
Pałasz
Stachowiak
Przygoda

Kowalik
Pyrchała
Szczepański [K]
Stelmach
Rusinek
Sulej

 

01.06.2011 - DZIEŃ SPORTU.

Dzień sportu odbył się w słonecznej aurze, wszystkie konkurencje zostały rozegrane. Młodzież dopisała i chętnie uczestniczyła w wielu konkurencjach. Muzyka przygrywała :) Każdy znalazł coś dla siebie, i mógł sprawdzić się na ile go stać!! Zapraszamy do licznego udziału za rok!

DO POBRANIA WYNIKI Z DNIA SPORTU:
WYNIKI Z DNIA SPORTU 2011

 

KONKURENCJE SPORTOWE:
[pogoda umożliwia przeprowadzenie konkurencji na boiskach sportowych na dworze]

1.BOISKO SZKOLNE DO TENISA ZIEMNEGO [p. Nakonieczna, p. Kos]
* rzut piłką lekarską dla dziewcząt [2 kg]
* rzut piłką lekarską dla chłopców [3 kg]
Rzut wykonuje się w postawie stojącej, przodem bądz tyłem do kierunku rzutu.
Nogi ustawione w jednej linii, w rozkroku na szerokość bioder.
Wyrzut następuje w momencie gdy piłka znajduje się nad głową.
Z dwóch prób liczy się lepszy [dalszy] rzut. Pomiar wykonywany z dokładnością do 10 cm.

 

2.BOISKO SZKOLNE DO TENISA ZIEMNEGO [p. Kubarska, p. Drożak]
*skok w dal z miejsca dla dziewcząt
*skok w dal z miejsca dla chłopców
Zza linii, wybicie obunóż w przód [wykorzystując zamach rękoma].
Nogi ustawione w rozkroku na szerokość bioder, ugięcie w stawie skokowym, kolanowym i biodrowym.
Liczy się najbliższy punkt podparcia licząc od miejsca wybicia.

 

3.SALA GIMNASTYCZNA [p. Rudzka, p. Hibszer]
*rzuty do kosza
Wykonujemy 5 rzutów z linii rzutów osobistych.
Przy wykonywaniu rzutu nie może mieć styczność stopa wykonująca rzut.
Można wykonać rzut w wyskoku, jednakże lądowanie być wykonane bez styczności stopy z linią.
Liczy się ilość rzutów celnych.

 

4.SALA GIMNASTYCZNA - SZATNIA [p. Rutowski]
*tenis stołowy
Odbijanie piłeczki o złożoną stronę stołu.
Jedna próba.

 

5.SALA GIMNASTYCZNA [p. Jabłońska A., p. Palka Cz.]
*odbicia piłki siatkowej
Naprzemianstronne odbicia górą i dołem, w obrębie koła o średnicy
3 metrów. Liczy się ilość prawidłowych podbić w kole. 2 próby.

 

6.BOISKO SZKOLNE DO KOSZYKÓWKI [p. Budny]
*hula-hop [DZIEWCZĘTA]
Liczy się czas kręcenia hula-hopem wokół tułowia. 2-3 próby.

 

7.BOISKO SZKOLNE DO KOSZYKÓWKI [p. Musiak]
*skakanie na skakance
Skakanie na skakance bez skucia. Liczy się ilość podskoków. 2 próby.

 

8.BOISKO SZKOLNE DO KOSZYKÓWKI [p. Drapsa]
*strącanie kręgla
Do wyboru jedna z trzech odległości, na której ustawiony jest kręgiel.
Strącenie piłką toczącą się kręgla na 9 metrze pozwoli Ci uzyskać
3 punkty, 6 metrze - 2 punkty oraz na 3 metrze - 1 punk. 3 próby.

 

9.BOISKO SZKOLNE DO PIŁKI NOŻNEJ [p. Dziura, p. Fochtman]
*strzały na bramkę
Ze środka boiska wykonujemy 5 strzałów W POWIETRZU w kierunku bramki.
Liczy się suma strzelonych bramek.

 

10.BOISKO SZKOLNE DO PIŁKI NOŻNEJ [p. Turzyniecki, p.Szromek]
*żonglerka piłką do piłki nożnej
Podbicia piłki: nogami (podbicie stopy, uda) i głową.
Liczy się ilość prawidłowych podbić. 2 próby.

 

11.SIŁOWNIA [p.Guga, p.Jabłoński J.]
*wyciskanie ciężarów [CHŁOPCY]
Leżąc.
Liczy się ogólna liczba [kg] podniesioneg obcišzenia 50 kg /za duzo/ + sztanga.

 

12.SIŁOWNIA [p. Kozioł, p.Kostkiewicz]
*brzuszki
Ćwiczenie wykonywane na atlasie.
W podporze na przedramionach wykonywane wznosy prostych nóg do poziomu. 2 próby.

WYDARZENIA W MAJU 2011

 

27.05.2011 Mistrzostwa Katowic w piłce siatkowej plażowej dziewcząt

SKŁAD:
Krasińska S. [II b] & Grządziel K. [II b]
Kręcichwost A. [II b] & Mankiewicz M. [II b]

Para Krasińska & Grządziel zajęła miejsce 10 - 12 w Mistrzostwach Katowic w siatkówce plażowej.
Natomiast para Kręcichwost & Mankiewicz uplasowały sic na miejscach 18-22.
W ogólnej klasyfikacji dziewczęta zajęły miejsce ??, uzyskując 22 punkty.
GRATULUJEMY!!

 

 

26.05.2011 Mistrzostwa Katowic w piłce siatkowej plażowej chłopców

SKŁAD:
Kurnik M. [II d] & Kmita D. [I c]
Jaworski P. [I c] & Antonik P. [I c]

Para Kurnik & Kmita uplasowała się na miejscach 5-6. Natomiast Jaworski  & Antonik  uplasowali się na miejscach 10-12.
W ogólnej klasyfikacji chłopcy zajęli 2 miejsce!! uzyskując 42 punkty.
GRATULUJEMY!!

WYDARZENIA W KWIETNIU 2011

 

15 - 20. 04. 2011 - V EDYCJA Międzyklasowego Turnieju w piłkę siatkową.

Gratulujemy klasie III D zasłużonego zwycięstwa!!
Pragniemy zaznaczyć, że młoda konkurencja z I C ROŚNIE!! :)
Zapraszamy do udziału w rozgrywkach za rok!! :)

PÓŁFINAŁ I
- ŚRODA - 20 IV - 8:50 - 10:35
PÓŁFINAŁ II
- ŚRODA - 20 IV - 10:50 - 12:30
  zwycięzca GR I     III D     drugie miejsce z GR I     II C  
  zwycięzca GR II     II D     drugie miejsce z GR II     I B  
  drugie miejsce z GR III     IV C     zwycięzca GR III     I C  

III D - II D  2:0 [15:11; 15:8]

II D - IV C  2:0 [15:9; 18:16]

III D - IV C  2:0 [15:6; 15:2]

I C - II C  2:0 [15:8; 15:12]

II C - I B  2:1 [15:10; 11:15; 15:11]

I C - I B  2:0 [15:8; 15:10]

FINAŁ I
- ŚRODA - 20 IV - 12:50 - 14:20
III DI C
3:1 [19:25; 25:20; 25:15; 25:20]
O 3 MIEJSCE
- ŚRODA - 20 IV - 12:50 - 14:20
II DII C

2:0 [25:23; 25:17]

 

GRUPA I
- PIĄTEK - 15 IV - 8:00 - 11:30
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 SETY
(ZDOB./STRA.)  
1. III D
2. I D
3. IV B
4. II C
3 : 0
0 : 3
1 : 2
2 : 1
6 : 0
2 : 6
2 : 5
4 : 3
WYNIKI
1 - 2    2:0 [15:4; 15:4]
3 - 4    0:2 [13:15; 14:16]
1 - 3    2:0 [15:7; 15:11]
2 - 4    1:2 [13:15; 15:13; 3:11]
1 - 4    2:0 [15:10; 15:11]
2 - 3    1:2 [15:9; 13:15; 7:11]

 

GRUPA II
- PONIEDZIAŁEK - 18 IV - 8:50 - 10:30
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 SETY
(ZDOB./STRA.)  
1. II D
2. III A
3. I B
1 : 1
1 : 1
1 : 1
2 : 2
2 : 2
2 : 2
WYNIKI
1 - 2    0:2 [9:15; 14:16]
2 - 3    0:2 [9:15; 10:15]
1 - 3    2:0 [15:10; 15:8]
BILANS MAŁYCH PUNKTÓW
I B   48:49 - 1
II D   53:49 + 4
III A   50:53 - 3

 

GRUPA III
- WTOREK - 19 IV - 9:50 - 12:30
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 SETY
(ZDOB./STRA.)  
1. IV C
2. III C
3. I C
4. II B
2 : 1
1 : 2
3 : 0
0 : 3
4 : 2
2 : 5
6 : 0
1 : 6
WYNIKI
1 - 2    2:0 [15:13; 15:10]
3 - 4    2:0 [15:12; 15:10]
1 - 3    0:2 [7:15; 8:15]
2 - 4    2:1 [15:8; 12:15; 11:8]
1 - 4    2:0 [15:13; 15:13]
2 - 3    0:2 [4:15; 9:15]

 

13. i 14. 04. 2011 Mistrzostwa Katowic w tenisie stołowym

SKŁAD CHŁOPCÓW:
1. Mazurek Adrian (III d) 2. Mazurek Patryk (III d) 3. Wajda Rafał (III d)

WYNIKI:
PIERWSZY MECZ:
SINGLE: Patryk Mazurek wygrał 2:0 [11:9; 11:8] i Rafał Wajda wygrał 2:0 [11:8; 11:7]
DEBEL: Nie musiał być rozegrany ponieważ chłopcy wygrali swoje single.

DRUGI MECZ:
SINGLE: Patryk Mazurek przegrał 0:2 [6:11; 9:11], a Rafał Wajda wygrał 2:0 [10:12; 11:8; 13:11] z Zesp. Szkół Elektrycznych
DEBEL: Patryk i Rafał w deblu przegrali 2:0 [7:11; 6:11] z Zesp. Szkół Elektrycznych.

TRZECI MECZ:
SINGLE: Adrian Mazurek przegrał 0:2 [8:11; 8:11], a Rafał Wajda wygrał 2:0 [9:11; 11:1; 11:7]
DEBEL: Adrian i Rafał w deblu wygrali 2:0 [11:7; 13:11]

CZWARTY MECZ:
SILGLE: Patryk Mazurek i Rafał Wajda przegrali po 0:2
DEBEL: Nie był rozegrany, ponieważ po dwóch meczach singlowych przegranych punkty zdobywają rywale.

W ogólnej klasyfikacji Zespół Szkół Poligraficzno - Mechanicznych zajął miejsce 7-8 uzyskując 19 pkt w rywalizacji międzyszkolnej szkół ponadgimnazjalnych.

SKŁAD DZIEWCZĄT:
Grządziel Klaudia (II b)

WYNIKI
By uczestniczyć w zawodach trzeba było wystawić 2 zawodniczki!!
A od nas na zawody przyjechała tylko JEDNA!!
Pozostałe dziewczyny zawiodły.

 

01.04.2011 Mistrzostwa Katowic w aerobiku sportowym

SKŁAD:
Pyszka P. (III c), Staszek M. (III c), Procel K. (III c), Jędrzejewska P. (I c), Machońska G. (I c)

WYNIKI:
Dziewczyny wykonały swój układ z niewielkimi błędami.
Nie zaliczono nam wymachów (uznano, że są to wznosy.. co roku jest oceniany ten element inaczej)
oraz nie zaliczono jednej z zawodniczek "pistoletu" i szpagatu.
Poza tym otrzymałyśmy maksymalna ilość punktów za pozostałe elementy.
Dopracować musimy jeszcze synchronizację oraz kompleksowość układu (wykorzystanie rak).
Niestety zespoły z miejsc 1-4 są nie do pobicia, wygrywają gibkością zawodniczek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. X LO
2. III LO
3. VIII LO
4. II LO
5. ZSPM
6. I LO
7. ZSG
8. ZS nr 1

MIEJSCE: Sala gimnastyczna SPODEK ul. Korfantego 35

ZBIÓRKA: Godzina 8:20, na parkingu przed halą

WYDARZENIA W MARCU 2011

 

24.03.2011 Mistrzostwa Katowic w pływaniu dziewcząt i chłopców

W klasyfikacji generalnej NASZA SZKOŁA zajęła miejsce 11 wśród chłopców oraz miejsce 14 wśród dziewcząt.

Panowie poprawili się znacznie od zeszłego roku (przypomnę, w roku szkolnym 09/10 zajęliśmy miejsce 17).
Chłopcy wystartowali w konkurencjach indywidualnych (dowolny, klasyk, delfin i grzbiet) oraz w dwóch sztafetach
(4 x 50 m stylem dowolnym i 4 x 50 m stylem zmiennym).
Nie wystawiliśmy tylko zawodnika w konkurencji 100 m. stylem zmiennym.

Dziewczyny wzięły udział tylko w rywalizacji indywidualnej (dowolny i delfin).
Niestety nie mogliśmy wystartować wśród dziewcząt w sztafetach, ponieważ Patrycja nie przyjechała na zawody
a warunkiem startu jest zespół czteroosobowy :( i uzyskanie punktów za sztafetę było niemożliwe.
Bardzo łatwo jest wywalczyć wysokie miejsce wśród dziewcząt!!
Zachęcam do udziały w przyszłym roku .. POTRZEBUJEMY 10 ZAWODNICZEK - PŁYWACZEK :) </>

We wtorek 15 marca 2011, wyjście na pływalnię na Kostuchnę.
Lista osób, które są zwolnione od 11.30 z lekcji jest powieszona na tablicy ogłoszeń w szkole.
Zabrać ze sobą: legitymację, bilet autobusowy, klapki, czepek, ręcznik, zgodę rodziców !!
na udział w zajęciach na pływalni , strój jednoczęściowy/kąpielówki oraz przybory do mycia.
Wszelkie informacje u pani D.B. ZBIÓRKA W PIĄTEK 11 III 2011 o 11:30 W SZATNI PRZY SALI GIM.
PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ 2 ZŁ.

MIEJSCE: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Katowicach ul. Paderewskiego 46 a

ZBIÓRKA: CHŁOPCY: 8:15 DZIEWCZYNY 11:15

09.03.2011 Finał Mistrzostw Katowic w piłce siatkowej chłopców

SKŁAD:
Kmita D.(Ic), Jaworski P. (Ic), Kurnik M. (II d), Mazurek A (IIId), Mazurek P (IIId),
Lasocki A (IIId), Wajda R (IIId), Antonik P.(Ic), Biliński P.(IIId), Pietyra P. (II b)

GRUPA: ZSPM(z I miejsca), IV LO (z II miejsca), VIII LO (z I miejsca), VI LO (z II miejsca)

WYNIKI:
FINAŁ
VI LO - VIII LO 2:0
MECZ O 3 MIEJSE
ZSPM - IV LO 1:2

ZSPM - VI LO 0:2 (I mecz - o wejście do finału)
IV LO - VIII LO0:2 (II mecz - o wejście do finału)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. VI LO
2. VIII LO
3. IV LO
4. ZSPM

WYDARZENIA W LUTYM 2011

 

22.02.2011 Półfinał Mistrzostw Katowic w piłce siatkowej chłopców

SKŁAD:
Kmita D.(Ic), Jaworski P. (Ic), Kurnik M. (II d), Mazurek A (IIId), Mazurek P (IIId),
Lasocki A (IIId), Wajda R (IIId), Antonik P.(Ic), Biliński P.(IIId), Pietyra P. (II b)

GRUPA: ZSPM,IV LO, II LO, XV LO (Obroki)

WYNIKI:
XV LO - IV LO 0:2 [23:25; 20:25]
ZSPM - II LO 2:0 [25:12; 25:17]
ZSPM - IV LO 2:0 [25:20; 25:22]
II LO - XV LO 0:2 [17:25; 18:25]
II LO - IV LO 0:2
ZSPM - XV LO 2:0 [27:25; 25:13]

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. ZSPM [awans] GRATULUJEMY PANOWIE!! :-)
2. IV LO[awans]
3. XV LO
4. II LO

 

14.02.2011 - Międzyszkolny Turniej Walentynkowy mikstów w piłkę siatkową z udziałem gimnazjalistów.

FINAŁ
1. Malinowska / Gepfert [GIM 20]  -  Krecichowst / Mazurek P. [ZSPM]   
2:0 [15:11; 13:15]
O 3 MIEJSCE
Sarnecka Ane/Mazurek A. [ZSPM]  -  Wojtaszek / Hojda  
2:1 [15:15; 14:16; 11:9]
PÓŁFINAŁ
  GRUPA I    GRUPA II  
1. Wojtaszek / Hojda [GIM 23
2. Sarnecka Ane/Mazurek A. [ZSPM]
1. Malinowska / Gepfert [GIM 20]
2. Krecichowst / Mazurek P. [ZSPM]
WYNIKI
Wojtaszek / Hojda   -   Krecichowst / Mazurek P.    1:2 [15:9; 8:15; 10:15]
Malinowska / Gepfert   -   Sarnecka Ane/Mazurek A.    2:0 [15:11; 15:9]

 


 

LUTY 2011 - Szkolny Turniej Walentynkowy mikstów w piłkę siatkową

 

FINAŁ
    Grządziel K. & Kmita D.   -   Colik K. & Kurnik M.    
2:0 [15:11; 13:12]
O 3 MIEJSCE
   Krupa M. & Jaworski P.  -   p.Kozioł A. & p.Guga Ł.    
MECZ NIE ODBYŁ SIĘ

 

PÓŁFINAŁ
  GRUPA I    GRUPA II  
1. Grządziel/Kmita
2. Colik/Kurnik
1. Krupa/Jaworski
2. p.Kozioł/p.Guga
WYNIKI
Krupa/Jaworski   -   Grządziel/Kmita    1:2 [15:12; 13:15; 10:11]
Colik/Kurnik   -   p.Kozioł/p.Guga    2:0 [15:8; 15:7]

 

ĆWIERĆFINAŁ I
- WTOREK -
15 II - 8:50
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 SETY
(ZDOB./STRA.)  
1. Grządziel/Kmita
2. Colik/Kurnik
3. Sarnecka Ane/Mazurek A.
1 : 1
2 : 0
0 : 2
- : -
- : -
- : -
WYNIKI
1 - 2    2:0 [15:13; 15:14]
2 - 3    2:0 [15:13; 15:10]
1 - 3    2:0 [15:6; 15:10]

 

ĆWIERĆFINAŁ II
- WTOREK -
15 II - 8:50
  KLASY   MECZE
(ZWYC./PORAZ.)  
 SETY
(ZDOB./STRA.)  
1. Krupa/Jaworski
2. p.Kozioł/p.Guga

3. Kręcichwost/Mazurek P.
2 : 0
1 : 1
0 : 2
- : -
- : -
- : -
WYNIKI
1 - 2    2:1 [15:12; 13:15; 11:8]
2 - 3    2:1 [9:15; 15:15; 11:8]
1 - 3    2:0 [15:13; 15:12]

 

 

01.02.2011 Wyjazd na NARTY - SNOWBOARD

Zapisy trwają do wt. 15.02.2011 r.
Kaski obowiązkowe !! !!
Wyjazd najprawdopodobniej w środę 16.02. bądź w czwartek 17.02.2011 [jezeli bedzie snieg]

CHĘTNI:
1. Beniamin B. - II A
2. Kamil F. - IV D
3. Magda K. - IV C
4. Kornelia K. - IV C
5. Mateusz R. - IV D