Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Strona główna

28.09.2017 Medaliści Mistrzostw Katowic w lekkoatletyce

 

W trakcie tegorocznych zmagań na stadionie lekkoatletycznym uczniowie klasy II cTI
oraz IV bTCPG zdobyli medale Mistrzostw Katowic w następujących konkurencjach:

Ciesielska L. zajęła II miejsce w biegu na 100 m., uzyskując czas 13.45 s.
Rejdak M. zajęła II miejsce w biegu na 800 m., uzyskując czas 2:46.24 s. 
Łaziński D. zajął III miejsce w pchnięciu kulą, uzyskując wynik 11.11 m.


SERDECZNIE GRATULUJEMY WAM ORAZ POZOSTAŁYM ZAWODNIKOM KTÓRZY SPISALI SIĘ FANTASTYCZNIE, ZA KAŻDYM RAZEM POBIJAJĄC SWOJE REKORDY "ŻYCIOWE"



Pozostałe wyniki i zdjęcia w zakładce SPORT 2017/2018.



Harmonogram treningów w Roku Szkolnym 2017/2018

HARMONOGRAM TRENINGÓW 2017/2018
  • KOSZYKÓWKA i SIATKÓWKA (prowadząca: p. Barbara Micińska)
  • WTOREK 
  • GODZINA - 15:10 - 16:30
  • PIŁKA NOŻNA (prowadzący: p. Jacek Jabłoński)
  • CZWARTEK
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

  • ZAJĘCIA DYDAKT. - WYRÓWNAWCZE Z WF i EDB (prowadząca: p. Agata Jabłońska)
  • CZWARTEK 
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

05.03.2017 Michelle Rejdak Mistrzynią Polski Juniorek w boksie - w kat 57 kg !!

Michelle Rejdak, uczennica klasy I cTi,

 

MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK W BOKSIE

 

w kategorii wagowej 57 kg.

 

W dniach 01-05.03.2017 w Grudziądzu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Juniorek zorganizowane przez MKS Start Grudziądz.

 

W zawodach wystartowało 126 zawodniczek z 62 klubów reprezentujących 
15 Okręgowych Związków Bokserskich.

 

W kategorii wagowej 57 kg, w której Michelle brała udział,
wystartowało 17 zawodniczek.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY! ... I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!

02.03.2017 AWANS KOSZYKARZY ZSPM DO FINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC

W czwartek, 2 marca, na hali Miejskiego Ośrodka Sportu odbyły się półfinały 
Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców.
W zawodach wzięły udział 4 szkoły: Szkoła Mistrzostwa Sportowego (SMS), VIII LO (PIK),
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe oraz Zespół Szkół Poligraficzno - Mechanicznych.


Rywalizowała każda drużyna z każdą w meczach trwających 2 x 10 minut.


"Poligrafa" reprezentowało TYLKO 6 chłopaków!! 
Dombek P. IV b, Marciniuk M. III d, Drzewiecki K. II c, Stasica M. II c, Słodczyk Sz. III a oraz Turniak S. II b 
Warto nadmienić, że dwóch chłopaków "nawaliło na całej linii" i nie przyjechali na zawody! 
Był to Mateusz i Paweł.. :( ..zawiedli zarówno swoich kolegów jak i panią trenerkę!

MECZE ROZEGRANO W NASTĘPUJĄCEJ KOLEJNOŚCI:
                                         
ZSPMVIII LO 21:14 (9:4)

SMS - ŚTZN 40:6 (30:0)

VIII LO  - ŚTZN 25:14 (17:12)

ZSPM - SMS 15:57 (7:28)

VIII LO SMS 18:57 (14:30)

ZSPM - ŚTZN 22:15 (16:3)

 

Do finału z pierwszego miejsca  (bez żadnego zaskoczenia !! ) awansował SMS,
z drugiego miejsca awans uzyskali chłopcy z ZSPM.  
VIII LO oraz ŚTZN musz
ą zadowolić się w tym roku miejscami 5-6 oraz 7-8.

TO DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW OGROMNY SUKCES ! 
ŻADEN Z NICH NIE JEST CZYNNYM ZAWODOWCEM ! ...
A Z TAKIMI MIERZYLI SIĘ NA PARKIECIE JAK RÓWNY Z RÓWNYM !! 

Serdecznie gratulujemy :) I życzymy powodzenia w FINAŁACH !

11.01.2017 Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie kobiet


W dniu dzisiejszym młodzież z naszej szkoły kibicowała reprezentantkom Polski
w meczu hokejowym POLSKA - WIELKA BRYTANIA.
Reprezentacja Polski wygrała 2:1 (0:1; 1:0; 0:1).
 
Mecze rozgrywane na lodowisku Jantor.
Impreza - Mistrzostwa Świata dywizji 1B U18.
 
Program turnieju:

8 stycznia

Wlk Bryt. – Włochy 13.00

Chiny – Kazach.
16.30

Polska – Dania
20.00 0:2

9 stycznia

Włochy – Chiny 13.00

Dania – Wlk Bryt.
16.30

Kazachs. – Polska 20.00  4:2

11 stycznia

Dania – Chiny
13.00

Włochy – Kazachs. 16.30

Polska – Wlk Bryt. 20.00 2:1

12 stycznia

Kazachs. – Dania 13.00

Wlk Bryt. – Chiny
16.30

Włochy – Polska 20.00

14 stycznia

Kazach. – Wlk Bryt.
13.00

Dania – Włochy 16.30

Chiny – Polska 20.00