Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Strona główna

07.03.209 Finał MK w piłce siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych

SKŁAD CHŁOPCÓW:

1. Nowaczyk D. IV b 2. Figat J. IV c 3. Stachoń M. II d 4. Brocki G. III a 5. Wójcik D. III c
6. Stepaniak O. III c 7. Szafraniec K. I c 8. Śliwak M. II d II d 9. Sobieraj P. IV b


GRUPA: ZSPM,
IV LO, I LO, VIII LO

MECZE:

ZSPM - I LO 2:1 (20:25, 25:15, 15:11)
VIII LO - IV LO 2:0 (20:25, 23:25)

Mecz o 3 miejsce
I LO - VIII LO 2:0 (25:23, 27:25)

Mecz o 1 miejsce
IV LO - ZSPM 2:1 (25:21, 16:25 !!!!!!, 15:13)

 

MAMY SREBRO !! ZASŁUŻONE !!

Serdeczne gratulacje dla całej drużyny!!

Udowodniliście wszystkim, że potraficie wygrać z każdym i wspiąć się na wyżyny !!
Naprawdę wiele nie brakło by na szyjach zawisł dzisiaj złoty medal.

 

WYNIKI FINAŁÓW MK W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

1. IV LO
2. ZSPM
3. I LO
4. VIII LO

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na małej hali SPODKA. Gramy do dwóch wygranych setów.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:00 na sali.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgodę do udziału w zawodach.

05.03.2019 Finał MK w piłce ręcznej chłopców

SKŁAD CHŁOPCAKÓW:

1. Herman Sz. 3c 2. Sega R. 3c 3. Kańczuga N. 1c 4. Matuszek K. 4c 5. Brocki G. 3a

6. Stasica M. 4c 7. Guzy M. 2d 8. Pożoga R. 2d 9. Hajduk Ł. 4c 10. Świder W. 4c (bramkarz)

11. Bernaś A. 1c (bramkarz) 12. Imieliński O. 1c

GRUPA: ZSPM, II LO, IV LO, XV LO, ZSE, ZSZ 3

MECZE ROZGRYWANE SYSTEMEM BRAZYLIJSKIM:


ZSPM - III LO 3:10 (Herman x 2, Sega)


ZSPM - T8 9:8 (5:3) (Herman x 3, Sega x 3, Brocki, Guzy, Stasica)


ZSPM - VIII LO 10:6 (Sega x 3, Matuszek, Herman x 2)

 

Serdeczne gratulacje dla chłopaków, którzy zostawili kawał zdrowia na boisku.
Warto nadmienić, że w turnieju finałowym nigdy nie udało nam się zagrać...
uczyniliśmy to po raz pierwszy.

Awans w stosunku do zeszłego roku bardzo znaczący... z 15 miejsca awansowaliśmy na 5.

 

WYNIKI FINAŁÓW MISTRZOSTW KATOWIC W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOCÓW:

1. ŚTZN
2. III LO
3. ZSTiO nr 2

4. VIII LO
5. ZSPM
6. II LO
7. T8
8. X LO

MIEJSCE: Mecze rozgrywane na nowej hali ZSTiO nr 2 przy Mikołowskiej
Gramy 2 x 8 minut, 7 zawodników.

ZBIÓRKA: Zbiórka o godz 08:30 na hali.
Należy posiadać ważną legitymację szkolną oraz zgody na zawody.

12.10.2018 Mistrzostwa Katowic w pływaniu

 

W trakcie tegorocznych zmagań na pływalni 
Akademii Wychowania Fizycznego
Rejdak M. z klasy III cTi na dystansie 100 m. stylem klasycznym
z wynikiem 1:42'17 s zdobyła III miejsce.


Warto nadmienić, że zaraz za podium - na najbardziej znienawidzonym miejscu dla sportowca,
w konkurencji 50 m. stylem dowolnym, z czasem 00:29'02 s,
uplasował się Stepaniak O. z klasy IV cTI.

Natomiast na piątym miejscu znalazła się sztafeta 8 x 50 m. st. dowolnym, w składzie:

1. Jutrzonka T. 0:32'56
2. Matuszek K. 0:36'28
3. Snarski K. 0:39'46
4. Fabiański P. 0:33'62
5. Majstrak M. 0:33'55
6. Wala M. 0:32'68
7. Górak D. 0:29'87
8. Stepaniak O. 0:31'01
CZAS: 04:31'37 - 5/6 na 20 szkół

SERDECZNIE GRATULUJEMY WAM FANTASTYCZNEGO STARTU DRUŻYNOWEGO ORAZ 
REWELACYJNYCH STARTÓW INDYWIDUALNYCH :)
POZOSTAŁYM ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM, DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAWODACH.

Pozostałe wyniki i zdjęcia w zakładce SPORT 2018/2019.

Harmonogram treningów w Roku Szkolnym 2018/2019

HARMONOGRAM TRENINGÓW 2018/2019
  • KOSZYKÓWKA (prowadząca: p. Barbara Micińska) 
  • WTOREK 
  • GODZINA - 15:10 - 16:30
  • SIATKÓWKA (prowadząca: p. Barbara Micińska)
  • ŚRODA
  • GODZINA - 15:10 - 16:30
  • PIŁKA NOŻNA (prowadzący: p. Jacek Jabłoński)
  • CZWARTEK
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

  • ZAJĘCIA DYDAKT. - WYRÓWNAWCZE Z WF i EDB (prowadząca: p. Agata Jabłońska)
  • CZWARTEK 
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

07.03.2018 Finały Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców.

W środę, 7 marca, na hali Miejskiego Ośrodka Sportu odbyły się finały 
Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców.
W zawodach wzięły udział 4 szkoły: I LO im. M. Kopernika, II LO im. M. Konopnickiej,
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe oraz Zespół Szkół Poligraficzno - Mechanicznych.


Rywalizowała każda drużyna z każdą w meczach trwających 2 x 10 minut.


"Poligrafa" reprezentowali uczniowie: 
Marciniuk M. IV d, Drzewiecki K. III c, Stasica M. III c, Słodczyk Sz. IV a, Jarczyk P. III c,
Kleinert P. IV b, Jaros M. IV a., Michalski F. III a, Guzy M. I d, Śliwak M. I d, Dymek A. I 

MECZE ROZEGRANO W NASTĘPUJĄCEJ KOLEJNOŚCI:
                                         

                 II LO - I LO 42:46 (-:-)                   

 ŚTZN - ZSPM 23:25 (-:-)

I LO -  ŚTZN  41:16 (-:-)

ZSPM - II LO 19:39 (-:-)

ZSPM - I LO  14:42 (-:-)

II LO
 - ŚTZN 39:13 (-:-)

 

W FINALE ZNALEŹLIŚMY SIĘ DRUGI RAZ Z RZĘDU!! 
MUSZĘ TO ZAZNACZYĆ - POKONUJĄC III LO IM. A. MICKIEWICZA W PÓŁFINAŁACH!!

W ZESZŁYM ROKU ZAJĘLIŚMY MIEJSCE POZA PODIUM!! W TYM... ZDOBYLIŚMY
UPRAGNIONY MEDAL - MEDAL BRĄZOWY

TO DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW OGROMNY SUKCES ! 
ŻADEN Z NICH NIE JEST CZYNNYM ZAWODOWCEM ! 
A Z TAKIMI MIERZYLI SIĘ NA PARKIECIE JAK RÓWNY Z RÓWNYM !! 


Serdecznie gratuluję :) I życzę chłopakom sukcesów w kolejnych latach !