Strona główna

12.10.2018 Mistrzostwa Katowic w pływaniu

 

W trakcie tegorocznych zmagań na pływalni 
Akademii Wychowania Fizycznego
Rejdak M. z klasy III cTi na dystansie 100 m. stylem klasycznym
z wynikiem 1:42'17 s zdobyła III miejsce.


Warto nadmienić, że zaraz za podium - na najbardziej znienawidzonym miejscu dla sportowca,
w konkurencji 50 m. stylem dowolnym, z czasem 00:29'02 s,
uplasował się Stepaniak O. z klasy IV cTI.

Natomiast na piątym miejscu znalazła się sztafeta 8 x 50 m. st. dowolnym, w składzie:

1. Jutrzonka T. 0:32'56
2. Matuszek K. 0:36'28
3. Snarski K. 0:39'46
4. Fabiański P. 0:33'62
5. Majstrak M. 0:33'55
6. Wala M. 0:32'68
7. Górak D. 0:29'87
8. Stepaniak O. 0:31'01
CZAS: 04:31'37 - 5/6 na 20 szkół

SERDECZNIE GRATULUJEMY WAM FANTASTYCZNEGO STARTU DRUŻYNOWEGO ORAZ 
REWELACYJNYCH STARTÓW INDYWIDUALNYCH :)
POZOSTAŁYM ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM, DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAWODACH.

Pozostałe wyniki i zdjęcia w zakładce SPORT 2018/2019.

Harmonogram treningów w Roku Szkolnym 2018/2019

HARMONOGRAM TRENINGÓW 2018/2019
  • KOSZYKÓWKA (prowadząca: p. Barbara Micińska) 
  • WTOREK 
  • GODZINA - 15:10 - 16:30
  • SIATKÓWKA (prowadząca: p. Barbara Micińska)
  • ŚRODA
  • GODZINA - 15:10 - 16:30
  • PIŁKA NOŻNA (prowadzący: p. Jacek Jabłoński)
  • CZWARTEK
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

  • ZAJĘCIA DYDAKT. - WYRÓWNAWCZE Z WF i EDB (prowadząca: p. Agata Jabłońska)
  • CZWARTEK 
  • GODZINA - 15:15 - 16.00

07.03.2018 Finały Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców.

W środę, 7 marca, na hali Miejskiego Ośrodka Sportu odbyły się finały 
Mistrzostw Katowic w koszykówce chłopców.
W zawodach wzięły udział 4 szkoły: I LO im. M. Kopernika, II LO im. M. Konopnickiej,
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe oraz Zespół Szkół Poligraficzno - Mechanicznych.


Rywalizowała każda drużyna z każdą w meczach trwających 2 x 10 minut.


"Poligrafa" reprezentowali uczniowie: 
Marciniuk M. IV d, Drzewiecki K. III c, Stasica M. III c, Słodczyk Sz. IV a, Jarczyk P. III c,
Kleinert P. IV b, Jaros M. IV a., Michalski F. III a, Guzy M. I d, Śliwak M. I d, Dymek A. I 

MECZE ROZEGRANO W NASTĘPUJĄCEJ KOLEJNOŚCI:
                                         

                 II LO - I LO 42:46 (-:-)                   

 ŚTZN - ZSPM 23:25 (-:-)

I LO -  ŚTZN  41:16 (-:-)

ZSPM - II LO 19:39 (-:-)

ZSPM - I LO  14:42 (-:-)

II LO
 - ŚTZN 39:13 (-:-)

 

W FINALE ZNALEŹLIŚMY SIĘ DRUGI RAZ Z RZĘDU!! 
MUSZĘ TO ZAZNACZYĆ - POKONUJĄC III LO IM. A. MICKIEWICZA W PÓŁFINAŁACH!!

W ZESZŁYM ROKU ZAJĘLIŚMY MIEJSCE POZA PODIUM!! W TYM... ZDOBYLIŚMY
UPRAGNIONY MEDAL - MEDAL BRĄZOWY

TO DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW OGROMNY SUKCES ! 
ŻADEN Z NICH NIE JEST CZYNNYM ZAWODOWCEM ! 
A Z TAKIMI MIERZYLI SIĘ NA PARKIECIE JAK RÓWNY Z RÓWNYM !! 


Serdecznie gratuluję :) I życzę chłopakom sukcesów w kolejnych latach !

17.11.2017 Medaliści Mistrzostw Katowic w Pływaniu

 

W trakcie tegorocznych zmagań na pływalni 
przy Zespole Szkół i Placówek nr 1 -czyli popularnym MOSie,
sztafeta męska w stylu dowolnym, na dystansie 8 x 50 m
z wyniekim  4:38'56 s zdobyła III miejsce.
W skład weszli:

1. Dykas P. 0:32'78
2. Bińczak W. 0:37'89
3. Pawlikiewicz B. 0:33'87
4. Snarski K. 0:39'76
5. Błażejowski D. 0:34'56
6. Matuszek K. 0:37'15
7. Stepaniak O. 0:29'60
8. Jutrzonka T. 0:32'46

SERDECZNIE GRATULUJEMY WAM FANTASTYCZNEGO STARTU DRUŻYNOWEGO ORAZ
REWELACYJNYCH STARTÓW INDYWIDUALNYCH :)
POZOSTAŁYM ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM, DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAWODACH.



Pozostałe wyniki i zdjęcia w zakładce SPORT 2017/2018.

17.10.2017 Turniej Piłki Siatkowej

We wtorek, 17 października 2017 r.,  odbył się

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ.

 

W turnieju wzięły udział trzy drużyny:

Nauczyciele, Absolwenci oraz Uczniowie z klasy III c.

Wyniki:
Nauczyciele - Absolwenci 1:2 (18:25; 25:23; 21:25)
Nauczyciele - Klasa III c   2:0 (25:18; 25:18)
Absolwenci - Klasa III c    2:0 (25:13; 25:19)

Zwycięzca Turnieju zostali Absolwenci !! Gratulujemy !!

 

DZIĘKUJEMY ZA KIBICOWANIE